• Pomysłowi piątoklasiści

• Uczniowie klasy V w ramach zajęć z biologii wykonali modele komórki roślinnej i zwierzęcej. Wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością:)

„To Ona  wita cię w progu jak własne wita się dzieci,

To  Ona  uczy  cię patrzeć, słyszeć, myśleć i świecić.

To Ona  ma  serce matki, które się cieszy i trudzi,

w drogę wyprawia  cię mądrze, uczy świata i ludzi”

Dzień Nauczyciela jest okazją do wyrażenia wdzięczności  za wielkie serce i wysiłek wkładany w pracę z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich czynnych i emerytowanych nauczycielach oraz o pracownikach szkoły.

13 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Podczas pięknej akademii uczniowie wyrazili swoim nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie. W dniu ich święta przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, gdzie odtworzyli - słowem, gestem i piosenką – klimat szkolnego życia. Przekazali najlepsze życzenia, a swoimi występami dostarczyli zebranym gościom wielu miłych wrażeń.

Na koniec głos zabrali Wójt Gminy Wizna - pan Mariusz Soliwoda oraz Dyrektor Szkoły - pan Mirosław Wiśniewski, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń, za zaangażowanie i ogromny wkład pracy nauczycieli na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce, którymi obdarzani są uczniowie.