• Wycieczka klas 0-III

• 16 maja klasy 0 - III wybrały się do Akademii Nauk Stosowanych w Łomży na zajęcia edukacyjne SOWA - strefa odkrywania wyobraźni i aktywności. W Centrum Nauki SOWA dzieci miały możliwość odkrywania zjawisk i praw rządzących światem poprzez udział w rozwiązywaniu zadań konstrukcyjnych i logicznych. Uczniowie wspaniale sobie poradzili z różnorodnymi zadaniami.

Następnie udaliśmy się do Muzeum Przyrody w Drozdowie. Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie muzeum. Podziwialiśmy zgromadzone okazy roślin i zwierząt, szczególnie podobał się uczniom wypchany niedźwiedź oraz akwaria z egzotycznymi rybami np. piraniami. Następnie wzięliśmy udział w lekcji przyrodniczej w parku muzealnym. Wycieczkę zakończył grill pod stylową wiatą. Dzieci jadły pieczone kiełbaski i biegały po parku.

Ten dzień był wspaniałą zabawą połączoną z edukacją, a dzięki temu niezapomnianą przygodą.