• Święto Rodziny

• 1 czerwca 2022 roku odbyło się w naszej szkole Święto Rodziny. Społeczność uczniowska uczciła trzy święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Głównym sponsorem imprezy była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy.

Miłość zaczyna się w domu i rozwija się w domu. Tu nigdy nie brak sposobności, aby ją okazać” – powiedziała Matka Teresa z Kalkuty. Taką sposobność okazania wdzięczności rodzicom mieli uczniowie podczas akademii. Poprzez inscenizacje, wiersze, piosenki i tańce dziękowali za dobro płynące z rodzinnego domu.

Na twarzach wszystkich, którzy tego dnia przyszli do szkoły, malowały się radość i satysfakcja. Wśród przygotowanych zajęć każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Zaplanowane dla dzieci i rodziców atrakcje promowały ciekawe pomysły na integrację rodziny i zachęcały do prowadzenia zdrowego stylu życia.